Opieka serwisowa sprzętu biurowego kluczem do płynnej pracy

Jedną z usług, jakie oferuje nasz firma, poza sprzedażą i wynajmem urządzeń biurowych, jest ich opieka serwisowa. W tym krótkim artykule chcielibyśmy pokazać jak posiadanie dobrej firmy zajmującej się serwisowaniem sprzętu biurowego wpływa pozytywnie na płynność pracy.

serwis drukarek

Szybki serwis

“Każdy łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo”. Wielokrotnie w naszej pracy spotykamy się z sytuacjami, gdy tym ogniwem jest drukarka lub skaner. Jeśli awarii ulegnie jedyna taka maszyna w całym biurze lub firmie, potrafi to zniszczyć plan pracy i wywołać opóźnienia w małej firmie. Łatwo można wyobrazić sobie scenariusz, w którym na przykład firma spedycyjna przez brak możliwości druku dokumentów przewozowych nie może wysłać swoich kierowców w trasę. Dlatego posiadanie lokalnej firmy, takiej jak GED, która gwarantuje szybki serwis, na miejscu, posiada części zamienne i doświadczonych serwisantów, jest na wagę złota. Współpraca z nami pozwala zredukować okres opóźnień i kłopotów do minimum.

 

Szybka wymiana sprzętu

Jeżeli szybka naprawa jest niemożliwa GED oferuje także wynajęcie nawet na bardzo krótki okres maszyn biurowych, które będą w stanie zastąpić tymczasowo zepsute drukarki, skanery czy kserokopiarki, aż do momentu, w którym zostaną naprawione. Jeżeli natomiast wynajęte urządzenie ulegnie awarii, zostanie w ekspresowym tempie wymienione na sprawny egzemplarz.

Szybkie dostawy

Co więcej, ponieważ w swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych takie jak tusze i tonery, współpraca z nami oznacza też szybką dostawę nowego tonera, nawet jeśli obecnie używany wyczerpie się w najmniej odpowiednim momencie.

Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z działem handlowym naszej firmy. Gwarantujemy płynną współpracę i profesjonalny i doświadczony zespół serwisantów. Nasi pracownicy od lat stale podnoszą swoje umiejętności na licznych szkoleniach i są specjalistami w serwisowaniu produktów takich marek jak Sharp, Canon, Samsung i wiele innych. Obsługujemy firmy w Trójmieście i okolicach, bez względu na ich wielkość i profil działalności.

Autoryzowany dealer i serwis