Technika biurowa – nowości w branży

W GED śledzimy trendy i nowości związane z wejściem na rynek sprzętu biurowego, który oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne. Zapoznajemy się z nowinkami techniki, które są jeszcze w fazie pomysłu, ale z dużym potencjałem. Staramy się, aby nasza oferta dawała klientom elastyczne możliwości wyboru. Jest odpowiednia dla osób, które poszukują prostego w obsłudze urządzenia o konkretnych funkcjach oraz dla tych, którzy oczekują od drukarki, projektora czy też kopiarki nowoczesnych możliwości.     

O wszelkich nowościach związanych z techniką biurową informujemy na naszej stronie.

 

Optymalizacja kosztów drukowania w firmie

drukowanie

Optymalizacja kosztów drukowania stanowi istotny element efektywnego zarządzania w firmie, szczególnie w kontekście rosnących wydatków na materiały biurowe. Drukowanie to nie tylko koszt materiałów eksploatacyjnych, ale również koszt zużycia energii, utrzymania sprzętu oraz zarządzania dokumentacją. W tym artykule omówimy, dlaczego optymalizacja kosztów drukowania jest ważna dla przedsiębiorstw oraz jakie kroki można podjąć, aby zmniejszyć wydatki związane z procesem drukowania.

Czytaj więcej...

Sprzęt biurowy, kupić czy wynająć? Porównanie możliwości

pracownik biurowy

Wiele firm chce jak najlepiej wyspecjalizować się w swojej dziedzinie i uniknąć konieczności delegowania kapitału i czasu na drobne rzeczy takie jak zajmowanie się biurowymi drukarkami i decyduje się na dzierżawienie sprzętu razem z gwarancją jego sprawności. Ponieważ niektórzy przedsiębiorcy mogą mieć wątpliwości co do takiego rozwiązania,  poniżej postanowiliśmy przedstawić listę możliwości w postaci zalet i wad, jakie daje wynajęcie i zakup urządzeń biurowych do swojej firmy

Czytaj więcej...

Autoryzowany dealer i serwis