Specjaliści w sprzedaży i serwisie sprzętu biurowego - Gdańsk

Firma GED jest spółką cywilną, którą utworzyliśmy w lipcu 1994 roku w Gdańsku. Od tamtego czasu nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem nowoczesnej techniki biurowej. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz systemów obiegu i druku dokumentów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają zoptymalizować koszty wydruku i obiegu dokumentów przy jak najniższym wkładzie finansowym klientów.

Oferujemy urządzenia najwyższej technologii. Bezpośrednio współpracujemy z uznanymi producentami sprzętu biurowego, takimi jak Sharp, Canon i Samsung. Jesteśmy partnerem handlowym firmy Kauber, która specjalizuje się w produkcji ekranów do projektorów.

Dzięki regularnemu udziałowi w szkoleniach u producentów dysponujemy wiedzą niezbędną do kompleksowej obsługi technicznej zarówno małych firm z najprostszą infrastrukturą sieci komputerowej, jak i dużych koncernów z bardzo zaawansowaną i rozbudowaną siecią IT. Podnosimy nasze kwalifikacje, aby oferować klientom produkty najwyższej jakości oraz szybki i profesjonalny serwis. Zapraszamy do poznania oferty tuszy do drukarek atramentowych.

 

 

projektor Sharp

 

 

urządzenia biurowe - autoryzowany dealer i serwis GED

 

Zasady, jakimi się kierujemy

Nasza misja to budowanie zaufania i trwałych relacji, poprzez profesjonalne świadczenie usług i dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Nasz cel to zaspokojenie potrzeb i spełnienie wymagań klientów w zakresie nowoczesnej techniki biurowej tak, aby maksymalnie ograniczyć w firmach koszty przetwarzania dokumentów przy ich minimalnych nakładach inwestycyjnych.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Mamy profesjonalne podejście do każdej świadczonej usługi. Zatrudniamy wyszkolony personel z odpowiednimi umiejętnościami technicznymi i doświadczeniem w naprawie różnych urządzeń wielofunkcyjnych. Dlatego też oferujemy szeroki zakres prac związanych z naprawą urządzeń wielofunkcyjnych, takich jak:

  • usuwanie usterek mechanicznych,
  • wymiana części,
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
  • konserwacja i czyszczenie urządzeń.

Działamy sprawnie i terminowo. Nasi klienci często polegają na urządzeniach, które od nas dzierżawią do codziennych operacji biurowych, dlatego szybka naprawa jest dla nich niezwykle istotna. Staramy się zminimalizować czas przestoju i zapewniać terminowe wykonanie usług.

Jeśli konieczna jest wymiana części w urządzeniu wielofunkcyjnym, zapewniamy dostęp do oryginalnych elementów zamiennych. Zapewniają one lepszą jakość i kompatybilność z urządzeniem. Nie poprzestajemy na naprawie sprzętu. Oferujemy także doskonały serwis posprzedażowy, włączając w to udzielanie porad technicznych, wsparcie telefoniczne czy e-mailowe, a także odpowiednie gwarancje na wykonane usługi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz terminowość wykonywanych zleceń.

 

Autoryzowany dealer i serwis